Gélové nechty

Gélové nechty netreba nikomu obzvlášť predstavovať. Určite ich pozná každá, či už z vlastnej skúsenosti alebo sa s nimi stretla niekde inde. Gélové nechty sú trendy už niekoľko rokov.

 

Hitom súčasnosti sú však kompletné sady pre domácu modeláž gélových nechtov. Pomocou takejto sady na gélové nechty si dokáže vytvoriť gélové nechty každá dáma v pohodlí domova.

Možno si položíte otázku "zvládnem to skutočne aj ja?". Odpoveď je jednoznačná "ÁNO". Pomocou detailného návodu, ktorý je súčasťou sady to zvládne skutočne každý. Pre inšpiráciu je k sade priložené aj CD s množstvom vzorov zdobenia.

Možno si kladiete aj ďalšiu otázku. "Prečo by som si mala robiť gélové nechty sama, keď mi ich spraví nechtová dizajnérka v nechtom štúdiu?" Odpoveď je jednoduchá. Výrazná úspora financií! Jedna návšteva nechtového štúdia vás stojí niekoľko desiatok EUR. V tejto cene si môžete zakúpiť štartovaciu sadu na gélové nechty. Každá ďalšia modeláž pomocou domáceho nechtového štúdia je už zdarma! Samozrejme časom bude potrebné niektoré komponenty sady doplniť.