Bikiny

Sú klasické dvojdielne plavky, ktoré sú rozdelené na spodnú a vrchnú časť. Tvary a strihy sú podobné ako tvarom podprsenok a nohavičiek u spodného prádla. Spodný diel môže byť v tvare klasických nohavičiek, tanga nohavičiek, mikrokiny, v-kiny, ... a vrchný diel napríklad v tvare trojuholníkov, push-up, ...

Vyrábajú sa z rôznych materiáloch a vzoroch.

Mikrokiny

Sú to bikiny s minimálnym použitím tkaniny. Vrchnú časť je trojuholníkového tvaru väčšinou nevystužená a spodná časť je typu G-string alebo V-kiny.

G-string

Spodný diel je podobný typu tanga. Je však bez trojuholníkovej časti, čiže zadná časť je spojená len šnúrkami.

V-kiny

Ide o spodný diel plaviek, ktorého predná časť pripomína tvar písmena V.

Tanga plavky

Plavky tanga majú spodný diel tvorený v zadnej časti len malým trojuholníkom a s prednou časťou je spojený len šnúrkami alebo úzkym prúžkom tkaniny. Plavky tanga nosia skôr mladšie dievčatá.
Predávajú sa s vrchným dielom alebo zvlášť a vrchný diel si môžete dokúpiť v rôznom strihu. Tanga kupujte v kľude v predajňach kde si ich môžete vyskúšať. Keď si kúpite tanga príliš malé budú Vás škrtiť a vrývať sa do kože. Príliš veľké sa zase môžu nepríjemne posúvať. Preto dbajte na správnu veľkosť tanga plaviek.

 

Push-up

Vrchná časť plaviek push-up je vynikajúci spôsob ako si môže každá žena vylepšiť dekolt. Či už máte malé prsia alebo veľké prsia. Push-upka je tvorená tvarujúcimi kosticami a integrovanými vypchávkami. Niektoré majú i vyberateľné vypchávky.

Šortkové plavky

Sú charakteristické spodným dielom v štýle krátkych šortiek. Vrchný diel môžete mať akýkoľvek. Šortky pekne vypadajú na vyšších postavách.

Tankiny

Plavky tankiny sú tvorené klasickým spodným dielom plaviek a horným dielom v tvare topu, existuje v rôznych dĺžkach od krátkych až po spodný diel plaviek. Ich nevýhoda je pri opaľovaní. Inak sú ideálne pri športovaní, napríklad pri volejbale, na korčuľovanie alebo na plaváreň. Spodný diel môžete kľudne vymeniť za šortkový strih.

Predlžovanie vlasov pomocou metódy clip-in je najjednoduchší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob predlžovania vlasov.